Oddziaływanie nazw i haseł reklamowych

d287f3ebTo szkolenie zapoznaje z energetyczną wartością słowa i  podprogowym wpływem na odbiorców.

 

Wielu ludzi pisząc choćby swoje CV nie zdaje sobie sprawy, że każde słowo, a czasem literka może zmienić  odbiór treści. Energia liter i słów ma bowiem znaczenie!

To cenna broń! Warto ją poznać!

Można nauczyć się analizy treści i świadomie dobierać sumę energii liter, która w najszybszy sposób wyselekcjonuje odbiorców pod względem ich oczekiwań i aktualnego nastroju. Taka umiejętność może być istnym skarbem, ponieważ zwiększa szansę na pozytywny odbiór wybranego odbiorcy. Budzi w nim pożądane odczucia, a w następstwie też reakcje.

 

Wiedza o energii słowa jest przydatna także wtedy, gdy chcesz sprawdzić ukryte znaczenie oferty, którą dostałeś? Może się okazać, że w gruncie rzeczy chodzi o coś zupełnie innego, niż można się spodziewać i tak naprawdę będziesz rozczarowany? Tak się dzieje, gdyż osoba sporządzająca ofertę przenosi na nią nieświadomie własne oczekiwania i lęki mentalne. W sumie pisze ofertę pod własne potrzeby, a nie klienta!

Każde słowo wyraża potrzeby człowieka!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jak np. dlaczego jedna osoba mówi, że idzie do dentysty, a druga do stomatologa, to odpowiedź na takie i podobne pytania znajdziesz na moim szkoleniu!

Serdecznie zapraszam!

 

Czas trwania wykładów i ćwiczeń: 20 godzin ( w tym przerwy)
CENNIK

Kurs indywidualny – 4.500,-
Grupa 2-5 osób – 3.500,- /os.
Grupa 6-10 osób – 2.000,-/ os.
Grupa 11-15 osób – 1.600,-/os.
Grupa 16-24 osób – 1.000,-/ os.
Grupa 25- 40 osób – 500,-/os.

Podane ceny są cenami netto. Wystawiam faktury Vat.