Mental Coaching

Małgorzata Stawarz

Jeśli potrzebujesz zamienić swoje wady na zalety i mieć więcej radości z życia, to zapraszam do kontaktu i współpracy! 


Zapytaj o wolny termin sesji mental coachingu w Krakowie lub w sesjach online. Odległość nie ma znaczenia! 

Asysta Mental Coacha w przejmowaniu kontroli nad nieokiełznanymi talentami, czy słabościami mentalnymi pomaga wytrenować pozytywne nawyki, a także chroni przez samooszukiwaniem i powstawaniem hologramu pozytywnego rozwoju.

Mental Coaching jest doskonałym wsparciem wobec zmian energii ziemi oraz nowych reguł przyciągania okoliczności. Pomaga wzmacniać potencjał duchowy. To dzięki niemu można osiągać to, co na pozór wydaje się niemożliwe, czy nierealne!

Niestety wiele osób traktuje swoje największe talenty mentalne jako wady, zamiast odblokować  je i pozytywnie wykorzystywać! Im dłużej trwa tłumienie najlepszych cech i talentów duchowych, albo maskowanie słabości, tym więcej to kosztuje cierpienia.

Jeśli jesteś gotów szukać metod osiągania równowagi, a także przyciągać ludzi pozytywnych, z którymi łatwiej będzie budować wyższą jakość życia i dzieł, jakimi się zajmujesz, to Mental Coaching będzie dla Ciebie idealnym wyborem!

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez formularz w celu umówienia się na spotkanie lub rozmowę.

 

   

Historia mental coachingu

Początki Mental Coachingu można datować na rok 1998, kiedy opracowałam setki wzorów matematycznych cech mentalnych.

Częściowy wykaz cech mentalnych, został opublikowany w książkach: ”Jak wybrać zawód?”, a także „Ekonomia egoizmu”.

Z badań, jakie zostały wykonane testami psychologicznymi na ok. 100 osobach przy okazji naboru na stanowisko dyrektora handlowego do jednej z firm w Krakowie jasno wynika, że podstawowe cechy mentalne nie odbiegają prawie wcale od cech osobowości, a wynik zgodności obu metod był niezwykle wysoki, bo wynosił aż 90%!

Duża różnica powstała w zakresie czasu uzyskania wyników  i niestety na niekorzyść testów psychologicznych, które trwały 6 godzin dla każdej osoby. Tymczasem badania mentalności 1 osoby wykonane ręcznie trwały 5 minut, a komputerowo 5 sekund! Te badania będą zapewne kiedyś powtórzone i rozszerzone w miarę wolnych środków finansowych. Nie mniej jednak już teraz można powiedzieć, że tak wysoki poziom zgodności wyników jest godny zainteresowania ze względu na oszczędność czasu i dyskrecję badań.

Od roku 1998, gdy powstał prototypowy program komputerowy MNiN-5, a później w 2000 r Rewizor Zaufania XXI datowane są badania statystyczne cech mentalnych dużych grup społecznych, zawodowych, narodowych, politycznych i innych środowiskowych. Do roku 2004 przebadanych zostało kilka tysięcy osób. Te badania dowodzą, że istnieją różnice w cechach mentalnych różnych narodów, miast, środowisk zawodowych, a także politycznych.